Denné letné tábory na Námestí SNP 14 aj toto leto 2020 v mesiacoch JÚL aj AUGUST.

Doobeda sú deti na angličtine rozdelené podľa svojej úrovne.
Okrem hravej angličtiny deti čaká aj zaujímavý poobedný program.
Letné kurzy angličtiny PREZENČNE aj online LETO 2020 (6.7.-28.8.)
Kurzy angličtiny v centre Bratislavy alebo Live online. Skúsení lektori, prepracovaná metodika a široká ponuka úrovní od A0 po C2.
Pozrite si aktuálnu ponuku kurzov.
Cambridgeské skúšky Idete na univerzitu do zahraničia a potrebujete celosvetovo uznávaný certifikát z anglického jazyka? Potrebujete certifikát pre svojho zamestnávateľa alebo len tak, pre svoju radosť? Vyberte si z mnohých termínov na 2020. Poďte do toho!
Angličtina pre deti a tínedžerov Nebaví vás angličtina v škole? Skúste kurz v IH. Nás baví vás učiť. Rozviažeme jazyk každému. Už svoje deti môžete registrovať aj na šk.rok 2020/2021.
Aj počas leta vás určite zaujmú rôzne kurzy v našej ponuke :)

International House Bratislava

Vaša jazyková škola

Sme tu pre vás už od roku 1999. Chceme vás presvedčiť, že IH je správna voľba. Nájdete tu 150 lektorov z 12 krajín, ktorí vás vďaka jazykovým kurzom prenesú do multikultúrneho sveta v centre Bratislavy.

Všetko, čo je v medzinárodných školách samozrejmosťou, nájdete aj v jazykovej škole International House Bratislava. Ste u nás súčasťou globálneho sveta. Učíte sa jazyk, aby ste mohli cestovať, študovať a dosahovať vysnívané ciele v súkromí i v práci.​

Viac o nás