Kurzy angličtiny za skvelú cenu / 20€ Počuli ste už o našich intenzívnych kurzoch angličtiny v júli a auguste? Ak ste A2 alebo B2 úroveň, radi Vás privítame!
Letné kurzy pre tínedžerov Leto je skvelé obdobie na zopakovanie si znalostí. Spojte užitočné s príjemným a vyberte si týždňový kurz angličtiny na úrvocni A2, B1 alebo B2.
Denné letné tábory na Námestí SNP 14 aj toto leto v júli 2022.

Doobeda sú deti na angličtine rozdelené podľa svojej úrovne.
Okrem hravej angličtiny deti čaká aj zaujímavý poobedný program.
Cambridgeské skúšky Idete na univerzitu do zahraničia a potrebujete celosvetovo uznávaný certifikát z anglického jazyka? Potrebujete certifikát pre svojho zamestnávateľa alebo len tak, pre svoju radosť? Vyberte si z mnohých termínov na 2022. Poďte do toho!

International House Bratislava

Vaša jazyková škola

Sme tu pre vás už od roku 1999. Chceme vás presvedčiť, že IH je správna voľba. Nájdete tu vyše 90 lektorov z 12 krajín, ktorí vás vďaka jazykovým kurzom prenesú do multikultúrneho sveta v centre Bratislavy.

Všetko, čo je v medzinárodných školách samozrejmosťou, nájdete aj v jazykovej škole International House Bratislava. Ste u nás súčasťou globálneho sveta. Učíte sa jazyk, aby ste mohli cestovať, študovať a dosahovať vysnívané ciele v súkromí i v práci.​

Viac o nás