Angličtina pre dospelých Kurzy angličtiny v centre Bratislavy. Skúsení lektori, prepracovaná metodika a široká ponuka úrovní od úplného začiatočníka až po pokročilého. Máme kurz pre každého, kto sa chce jazyk naučiť. Pozrite si ponuku kurzov 2018.
Cambridgeské skúšky Idete na univerzitu do zahraničia a potrebujete celosvetovo uznávaný certifikát z anglického jazyka? Potrebujete certifikátu pre svojho zamestnávateľa alebo len tak, pre svoju radosť? Neváhajte a skúste to. Ponuka termínov na 2018 je široká, stačí si vybrať.
Angličtina pre deti a tínedžerov Nebaví vás angličtina v škole? Skúste kurz v IH. Nás baví vás učiť. Rozviažeme jazyk každému, vieme učiť efektívne. Registrujte sa na nový semester 2018.
Slovenčina pre cudzincov Pomôžeme vám rýchlo sa naučiť komunikovať po slovensky. Či tu žijete alebo študujete, nebudete mať problém dohovoriť sa sami. Ak by ste potrebovali aj certifikát, u nás si môžete spraviť aj ECL skúšku zo slovenského jazyka.

International House Bratislava

Vaša jazyková škola

Sme tu pre vás už od roku 1999. Chceme vás presvedčiť, že IH je správna voľba. Nájdete tu 150 lektorov z 12 krajín, ktorí vás prenesú do multikultúrneho sveta v centre Bratislavy.

Všetko, čo je v medzinárodných školách samozrejmosťou, nájdete aj v International House Bratislava. Ste u nás súčasťou globálneho sveta. Učíte sa jazyk, aby ste mohli cestovať, študovať a dosahovať vysnívané ciele v súkromí i v práci.​

Viac o nás