Informatívne stretnutie rodičov (Start Right) Ak ste rodič budúceho prváka a mali by ste záujem o angličtinu Start Right na ZŠ, môžete sa k nám pripojiť online na informatívne stretnutie.
Refresh kurzy angličtiny Intenzívne 3-týždňové kurzy refresh v malých skupinách do 5 študentov Live online. Skúsení lektori, prepracovaná metodika a široká ponuka úrovní.
Pozrite si aktuálnu ponuku kurzov na rok 2021.
Cambridgeské skúšky Idete na univerzitu do zahraničia a potrebujete celosvetovo uznávaný certifikát z anglického jazyka? Potrebujete certifikát pre svojho zamestnávateľa alebo len tak, pre svoju radosť? Vyberte si z mnohých termínov na 2021. Poďte do toho!
Angličtina pre deti a tínedžerov Nebaví vás angličtina v škole? Skúste kurz v IH. Nás baví vás učiť. Rozviažeme jazyk každému. Registrujte svoje deti od februára 2021.

International House Bratislava

Vaša jazyková škola

Sme tu pre vás už od roku 1999. Chceme vás presvedčiť, že IH je správna voľba. Nájdete tu vyše 90 lektorov z 12 krajín, ktorí vás vďaka jazykovým kurzom prenesú do multikultúrneho sveta v centre Bratislavy.

Všetko, čo je v medzinárodných školách samozrejmosťou, nájdete aj v jazykovej škole International House Bratislava. Ste u nás súčasťou globálneho sveta. Učíte sa jazyk, aby ste mohli cestovať, študovať a dosahovať vysnívané ciele v súkromí i v práci.​

Viac o nás