Nemčina pre deti a tínedžerov Doprajte svojim deťom učenie nemčiny zábavnou formou. V našich kurzoch nemčiny pre deti a tínedžerov od 7 do 15 rokov sa nemčinu nielen naučia, ale začnú ju aj jednoducho používať.
Kurzy angličtiny Intenzívne kurzy angličtiny v menších skupinách prezenčne aj Live online. Skúsení lektori, prepracovaná metodika a široká ponuka úrovní.
Pozrite si aktuálnu ponuku kurzov na rok 2023.
Cambridgeské skúšky Idete na univerzitu do zahraničia a potrebujete celosvetovo uznávaný certifikát z anglického jazyka? Potrebujete certifikát pre svojho zamestnávateľa alebo len tak, pre svoju radosť? Vyberte si z mnohých termínov na 2023. Poďte do toho!
Angličtina pre deti a tínedžerov Nebaví vás angličtina v škole? Skúste kurz v IH. Nás baví vás učiť. Prezenčne alebo online. Rozviažeme jazyk každému.

International House Bratislava

Vaša jazyková škola

Sme tu pre vás už od roku 1999. Chceme vás presvedčiť, že IH je správna voľba. Nájdete tu vyše 90 lektorov z 12 krajín, ktorí vás vďaka jazykovým kurzom prenesú do multikultúrneho sveta v centre Bratislavy.

Všetko, čo je v medzinárodných školách samozrejmosťou, nájdete aj v jazykovej škole International House Bratislava. Ste u nás súčasťou globálneho sveta. Učíte sa jazyk, aby ste mohli cestovať, študovať a dosahovať vysnívané ciele v súkromí i v práci.​

Viac o nás