Denné letné tábory na Námestí SNP 14
od 8.7. v čase od 8.00-16.30
Okrem hravej angličtiny deti čaká aj zaujímavý poobedný program.
Angličtina pre dospelých Kurzy angličtiny v centre Bratislavy. Skúsení lektori, prepracovaná metodika a široká ponuka úrovní od A0 po C2.
Pozrite si ponuku kurzov na leto a kurzy od septembra 2019.
Cambridgeské skúšky Idete na univerzitu do zahraničia a potrebujete celosvetovo uznávaný certifikát z anglického jazyka? Potrebujete certifikát pre svojho zamestnávateľa alebo len tak, pre svoju radosť? Naša ponuka termínov na rok 2019 je široká. Poďte do toho!
Slovenčina pre cudzincov Pomôžeme vám rýchlo sa naučiť komunikovať po slovensky. Či tu žijete alebo študujete, nebudete mať problém dohovoriť sa sami. Ak by ste potrebovali aj certifikát, u nás si môžete spraviť aj ECL skúšku zo slovenského jazyka.

International House Bratislava

Vaša jazyková škola

Sme tu pre vás už od roku 1999. Chceme vás presvedčiť, že IH je správna voľba. Nájdete tu 150 lektorov z 12 krajín, ktorí vás vďaka jazykovým kurzom prenesú do multikultúrneho sveta v centre Bratislavy.

Všetko, čo je v medzinárodných školách samozrejmosťou, nájdete aj v jazykovej škole International House Bratislava. Ste u nás súčasťou globálneho sveta. Učíte sa jazyk, aby ste mohli cestovať, študovať a dosahovať vysnívané ciele v súkromí i v práci.​

Viac o nás