Denné letné tábory na Námestí SNP 14 aj toto leto 2020 v mesiacoch júl aj august.
Okrem hravej angličtiny deti čaká aj zaujímavý poobedný program.
Angličtina pre dospelých v IH a LIVE ONLINE Kurzy angličtiny v centre Bratislavy alebo LIVE ONLINE. Skúsení lektori, prepracovaná metodika a široká ponuka úrovní od A0 po C2.
Pozrite si aktuálnu ponuku kurzov.
Cambridgeské skúšky Idete na univerzitu do zahraničia a potrebujete celosvetovo uznávaný certifikát z anglického jazyka? Potrebujete certifikát pre svojho zamestnávateľa alebo len tak, pre svoju radosť? Vyberte si z mnohých termínov na 2020. Poďte do toho!
Angličtina pre deti a tínedžerov Nebaví vás angličtina v škole? Skúste kurz v IH. Nás baví vás učiť. Rozviažeme jazyk každému. Už svoje deti môžete registrovať aj na šk.rok 2020/2021.

International House Bratislava

Vaša jazyková škola

Sme tu pre vás už od roku 1999. Chceme vás presvedčiť, že IH je správna voľba. Nájdete tu 150 lektorov z 12 krajín, ktorí vás vďaka jazykovým kurzom prenesú do multikultúrneho sveta v centre Bratislavy.

Všetko, čo je v medzinárodných školách samozrejmosťou, nájdete aj v jazykovej škole International House Bratislava. Ste u nás súčasťou globálneho sveta. Učíte sa jazyk, aby ste mohli cestovať, študovať a dosahovať vysnívané ciele v súkromí i v práci.​

Viac o nás