Nemčina pre deti a tínedžerov Doprajte svojim deťom učenie nemčiny zábavnou formou. V našich kurzoch nemčiny pre deti a tínedžerov od 7 do 15 rokov sa nemčinu nielen naučia, ale začnú ju aj jednoducho používať.
Angličtina pre dospelých Kurzy angličtiny v centre Bratislavy. Skúsení lektori, prepracovaná metodika a široká ponuka úrovní od úplného začiatočníka až po pokročilého. Máme kurz pre každého, kto sa chce jazyk naučiť. Pozrite si ponuku kurzov od septembra 2018.
Cambridgeské skúšky Idete na univerzitu do zahraničia a potrebujete celosvetovo uznávaný certifikát z anglického jazyka? Potrebujete certifikát pre svojho zamestnávateľa alebo len tak, pre svoju radosť? Naša ponuka termínov na 2018/19 je široká. Poďte do toho!
Angličtina pre deti a tínedžerov Nebaví vaše deti angličtina v škole? Skúste kurz v IH. Nás baví učiť deti. Rozviažeme jazyk každému, vieme učiť efektívne. Registrujte svoje deti na nový semester od septembra 2018.

International House Bratislava

Vaša jazyková škola

Sme tu pre vás už od roku 1999. Chceme vás presvedčiť, že IH je správna voľba. Nájdete tu 150 lektorov z 12 krajín, ktorí vás vďaka jazykovým kurzom prenesú do multikultúrneho sveta v centre Bratislavy.

Všetko, čo je v medzinárodných školách samozrejmosťou, nájdete aj v jazykovej škole International House Bratislava. Ste u nás súčasťou globálneho sveta. Učíte sa jazyk, aby ste mohli cestovať, študovať a dosahovať vysnívané ciele v súkromí i v práci.​

Viac o nás