Jazykové kurzy pre firmy

Každá dobrá spoločnosť plánuje a riadi vzdelávanie svojich zamestnancov. Vedieť jazyk už nie je len potrebou vyplývajúcou zo zamestnania a profesionálnej kariéry, ale v súčasnosti je to aj odraz životného štýlu. Náš svet je kozmopolitný a vedieť jazyk je jeho súčasťou.

Ak ako spoločnosť riešite otázku jazykového vzdelávania, určite voľba školy, ktorej zveríte výučbu, bude mať vplyv na spokojnosť vašich zamestnancov, ich motiváciu a ďalší výkon.

Realizujeme firemné vzdelávanie od roku 1999 a vďaka mnohoročným skúsenostiam vieme klientovi nielen vzdelávanie zabezpečiť, ale poskytnúť aj komplexnú administratívnu podporu k celému vzdelávaciemu procesu.
Poskytujeme pravidelnú výučbu rôzneho zamerania, 1 alebo 2 týždňový intenzívny kurz, špecializované semináre, štúdium v zahraničí, e-learningové programy a nezávislý jazykový audit formou medzinárodných Cambridge skúšok: A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced a C2 Proficiency.

Učíme jazyky:
anglický, nemecký, slovenský, francúzsky, maďarský, taliansky, španielsky, ruský

Máme skúsenosti s realizáciou veľkých vzdelávacích projektov, ale aj s konceptmi menšieho a špecifického zamerania. Radi vám pomôžeme nielen s výučbou, ale aj s administratívou s ňou spojenou. Veríme, že najlepším odporúčaním je viac ako 100 klientov, ktorým v súčasnosti výučbu zabezpečujeme a 40 000 firemných hodín, ktoré ročne odučíme.

Vašej spoločnosti pridelíme kontaktnú osobu, ktorá bude koordinovať organizáciu od zabezpečenia zmluvných podmienok, cez realizáciu vstupných testov, dohodnutie rozvrhu a termínov začiatku výučby, až po organizáciu postupových testov.
 

Prečo si zvoliť IH Bratislava ako partera pre firemnú jazykovú výučbu?


Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás :)