Jazykové kurzy pre firmy

„Ľudský kapitál podniku je hlavným zdrojom konkurenčnej výhody.“
Každá dobrá spoločnosť plánuje a riadi vzdelávanie svojich zamestnancov. Vedieť jazyk už nie je len potrebou vyplývajúcou zo zamestnania a profesionálnej kariéry, ale v súčasnosti je to aj odraz životného štýlu. Náš svet je kozmopolitný a vedieť jazyk je jeho súčasťou.

Ak ako spoločnosť riešite otázku jazykového vzdelávania, určite voľba školy, ktorej zveríte výučbu, bude mať vplyv na spokojnosť vašich zamestnancov, ich motiváciu a ďalší výkon.
 

Musíte sa rozhodnúť a stanoviť si stratégiu pre jazykové kurzy pre firmy:

 
 

Referencie na firemnú výučbu:


"Martina je velmi dobra ucitelka.
Na hodinu je vzdy pripravena a ma vzdy dobru naladu.
Myslim si, ze nas uz vela naucila - strieda rozne typy cviceni a vela nas nuti aj rozpravat (aj napriek tomu, ze sme zaciatocnici s velmi slabou slovnou zasobou)."

"Mne osobne tento online kurz sa veľmi pozdáva, keďže som individuálny študent. Pri prezenčnom som veľa chýbal kvôli práci, ale teraz sa viem pripojiť aj zo služobnej cesty."

"V živote som mal viac ako 20 učiteľov a lektorov anglického jazyka a musím konštatovať, že lektorka Zuzka je jednoznačne najlepšia z nich. Milá, empatická, zábavná a hlavne profesionálna, Na hodinách vie správne namiešať rôzne oblasti výučby (čítanie, konverzácia, počúvanie, priestor na otázky-vysvetľovanie, hry, slovná zásoba, frázy, gramatika) a v takom pomere, že hodina je zábavná a efektívna, určite nie monotónna a stereotypná. Okrem toho používa veľa užitočného doplnkového materiálu mimo predpísanej učebnice. Na požiadanie pripraví materiály na naše nedostatky a požiadavky."


"The teacher is very good at her job. She has a lot of patience with people who are approaching German for the first time. She is able to convey the passion she has in teaching."

"Musím veľmi pochváliť nášho lektora Miroslava, na hodiny angličtiny sa vyslovene teším, Mirko fantasticky vysvetľuje má rôzne techniky akými nás učí, ak niekto niečo nepochopí vysvetlí to znovu, jeho hodiny majú systém , má všetko veľmi pekne podelené do jednotlivých blokov, tak isto ak niekto robí chyby Mirko to potom všetko napíše a vysvetlí ako to má byť správne. Odkedy ma učí Mirko naozaj rada chodím na hodiny angličtiny a myslím že sa aj zlepšujem."

"The classes are engaging, very well structured and the teacher is amazing, as I can easily understand the subject and progress. I feel lucky to have such a well prepared and nice to work with, teacher."

"Bobka je velmi kreativny pedagog a vzdy je na hodiny pripravena. Paci sa mi, ze kazda hodina prebieha inak, vzdy nam dava zaujimave cvicenia a je skvele, ze sa neriadime iba knihou. Vzdy rada pomoze, posle nam dodatocne cvicenia na precvicovanie gramatiky, ak mame zaujem. Je velmi mila, vtipna a motivuje nas komunikovat. Nielen vdaka tomu som velmi spokojna a na hodiny sa vzdy velmi tesim :) Dakujeme!"

"Velice profesionalni, nicmene prijemne a pododove hodiny. Je zde prostor pro rust v ramci komfortni zony. Doporucuji Natalku jako schopnou a profesionalni ucitelku :)"

"Vedenie hodin aj extra material/ aktivity, ktore nam lektorka pripavuje je super kombinacia s knihou. Aj ked su hodiny vedene online neubera to na ich kvalite- nikedy je to aj vyhoda pri niektorych cviceniach kde je potreba pisania. S lektorkou a jej vedenim hodin som velmi spokojna!"

"Som veľmi spokojná so svojou lektorkou Kamilou, lebo je priateľská, komunikatívna, flexibilná ak sa stane že mi čas nášho kurzu nevyhovuje, tak nikdy nebol problém nájsť iný termín. Dobre sa mi s ňou učí a naša spolupráca je veľmi efektívna."

"Učiteľ je na hodiny vždy pripravený a využíva časový priestor do úplne poslednej minúty niekedy aj trošku dlhšie. Študijné materiály sú veľmi užitočné. Konverzáciu prispôsobuje mojej pracovnej oblasti a teda veľa nových slovíčok využívam v praxi. Veľmi rada by som s týmto učiteľom pokračovala aj v ďalšom semestri ak to bude možné."

"Nick je výborný učiteľ, je native speaker a má výbornú kultúru vyjadrovania a prejavu. Vždy sa na hodinu teším a som rád, že som súčasťou tejto skupiny."


"Denis je výborný učiteľ, dáva nám veľa priestoru na konverzáciu, čo je pri našej "úrovni" dôležitejšie ako gramatika, ale vysvetľujeme si aj tú. Striedame to, robíme aj cvičenia z knihy, počúvanie, písanie a najmä konverzácia na rôzne témy, čo nám veľa dáva, teraz sa cítim viac sebavedomá v konverzácii a rozumiem aj lepšie nemeckým emailom v práci."

"Nicholas is leading the classes in a very interesting way and at a fast pace. I never get bored and the time flies by. I am very satisfied."

"Alenka je skvelý lektor, vždy vyberá zaujímavé témy a kombinuje konverzácie s gramatikou, som veľmi spokojná."

"Hodiny sú super a je výborné, že naozaj máme veľa priestoru aj na konverzáciu. :) Vďaka."

"I am super happy for Aran. She corrected many phrases / idioms that I used wrongly. Hope that I will pass the test to continue the study with Aran ;)"


"Som veľmi spokojná s priebehom hodín a Sabininym prístupom. Dáva nám priestor na konverzáciu na témy, ktoré si sami vyberieme, vždy má pre nás pripravené materiály, keď sa ale zvrtne téma na niečo iné, pokojne nás nechá konverzovať. Gramatické chyby nám zaznamenáva a opravuje. S kurzami som nesmierne spokojná."

"Hodiny francúzštiny sú skvelé. Prinášajú trocha života do nudného pracovného stereotypu. Sabinka je skvelá lektorka, nedá sa zaskočiť otázkami, má veľa trpezlivosti a vie povzbudiť. Hodiny sú dynamické, strieda aktivity, hry.
Online hodiny sú super, lebo sa na ne viem pripojiť aj keď nie som fyzicky v budove. Navyše máme k dispozícii poznámky ktoré nám píše ona a my sa môžme sústrediť na to, čo rozpráva a nezdržujeme sa písaním. Za mňa maximálna spokojnosť. ĎAKUJEM."

"Marcelka je skvelá lektorka, veľa zábavy ale zároveň aj zaujímavých úloh, veľmi mi vyhovuje jej štýl učenia - možno by som ocenila aby bola trošku prísnejšia kľudne :)"

"Som veľmi spokojná s lektorkou. Veľa komunikujeme, vysvetľuje veľa vecí týkajúce sa aktuálnej témy. Dáva nám k dispozícii tipy na učebné materiály prístupné na internete, ktoré sú doplnkom k používanej učebnici.Je veľmi milá, nápomocná. Ďakujem :)"

"Barbi je najlepšia lektorka, akú sme mohli dostať. Veľmi milá, empatická, kamarátska, otvorená, vtipná a je skvelá učiteľka, ktorá učí srdcom :)"

"Lektor Mirko je lektor s veľkým "L". Ak by som mala takéhoto lektora od počiatku výučby mojej angličtiny tak je zo mňa rodený Angličan :). Vynikajúca príprava na hodinu, empatia voči všetkým zúčastnením, vie veľmi dobre odhadnúť slabé aj réplicas de relojes silné stránky študentov a vie na nich aktívne pracovať a posúvať ďalej. Jeho hodiny majú výborne rozvrhnutie - koncept (speaking, reading, listening, vocabulary). Má veľmi dobré postrehy z praxe (využiteľnosť, frázy, atd.).
Ako študent sa teším na každú jednu lekciu, nemám stres a strach aj napriek tomu, že sa veľmi ťažko učím cudzí jazyk."


"Spokojný som s kurzom, aj keď som pracovne veľmi zaneprázdnený. Snaha moja je dosiahnuť aj 100% účasť na vyučovaní."

"Som veľmi spokojná, lektor vedie hodiny skutočne výborne, zaujímavo a naša aktivita na hodinách je super, lebo musíme neustále komunikovať medzi sebou, odpovedať na otázky, pozeráme malé príbehy , ktoré rozoberáme, hovoríme o svojich postrehoch a na záver perlička vo forme opakovania gramatiky. Hodina je aktívna a často sa stáva,  že už je koniec a ešte medzi sebou komunikujeme. Lepšiu lektorku som zatiaľ nezažila. Srdečne ďakujem."

 

Kontakt:

info(at)ihbratislava.sk
Tel: 02 / 52 96 26 75

Firemné jazykové kurzy