Skvelé kurzy angličtiny (ZADARMO)

Lacný kurz angličtiny v Bratislave


Hľadáte zlepšenie svojich znalostí z angličtiny, ale obávate sa nákladov na tradičné kurzy? Máme pre vás fantastické správy!
Ponúkame kurzy angličtiny, ktoré vyučujú nadšení študenti z renomovaného metodického kurzu pre učiteľov angličtiny The Cambridge CELTA. Je to jedinečná príležitosť naučiť sa angličtinu v podpornom prostredí bez toho, aby ste utratili čo i len euro. Čítajte ďalej a zistite viac o tejto skvelej ponuke a o tom, ako sa môžete pripojiť.

 

Skvelá cena za kurz angličtiny

Hovoríte si: "Určite v tom bude háčik!"
Jediný háčik je v tom, že kurzy sa konajú v rámci nášho metodického kurzu pre učiteľov angličtiny. Ide o The Cambridge CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages), kde si často už kvalifikovaní lektori angličtiny dorábajú medzinárodnú kvalifikáciu, aby mohli ísť učiť do sveta. Znamená to, že hodiny sú kvalitne odučené.
Účastníci kurzu musia byť starší ako 16 rokov (vrátane).

Cena týždenného intenzívneho kurzu je 10€.
Podmienkou je, aby ste kurz navštevovali každý deň v danom týždni.
Pri dochádzke nad 90% vám dokonca aj tých 10€ vrátime!
V rámci úrovne sa môžete prihlásiť na všetky termíny, učivo sa nebude opakovať.

Registrácia do kurzu

 

Termíny kurzov

Rozvrh kurzu: pondelok až piatok, 15:00 - 17:15 (s prestávkami)
Kurz prebieha prezenčne v našich priestoroch na Moskovskej 13 v Bratislave.

Úroveň A2:
 • 1.7.-5.7.2024
 • 8.7.-12.7.2024
 • 15.7.-19.7.2024
 • 22.7.-26.7.2024
 
Úroveň B2:
 • 1.7.-5.7.2024
 • 8.7.-12.7.2024
 • 15.7.-19.7.2024
 • 22.7.-26.7.2024
 

Prečo navštevovať spomínané anglické kurzy?

 
 • Kvalitná výučba: Tieto kurzy vedú stážisti, ktorí sú ponorení do komplexnej metodológie vyučovania angličtiny. Učia sa špičkové vyučovacie techniky, túžia po uplatnení svojich novo nadobudnutých znalostí, aby vám pomohli v štúdiu uspieť.
 • Interaktívne vzdelávanie: Očakávať môžete pútavé a interaktívne lekcie určené na to, aby vás učenie angličtiny bavilo a hodiny boli efektívne. Naši stážisti využívajú rôzne metódy výučby, aby si vyskúšali rôzne štýly učenia.
 • Praktické skúsenosti pre stážistov: účasťou na týchto kurzoch tiež pomáhate našim stážistom získať cenné vyučovacie skúsenosti. Je to obojstranne výhodná situácia, keď sa vy učíte angličtinu a oni zdokonaľujú svoje vyučovacie schopnosti.
 

Úroveň kurzov

Podmienkami účasti na kurze je vaša úroveň angličtiny na A2 alebo B2 a vek nad 16 rokov.
Na zistenie vašej úrovne si spravte náš online vstupný test. Po jeho odoslaní dostanete odpoveď s vašou úrovňou do emailu.

Otestujte si angličtinu

 
Recenzie študentov:

Dobrý deň,
kurz bol super. Chcela by som veľmi pekne poďakovať všetkým lektorom za ich úsilie.
Za mňa je kurz veľmi dobrý, lebo je to výborná možnosť naštartovať jazyk a oprášiť si vedomosti, či ako motivácia aj k ďalšiemu učeniu sa jazyka. Veľmi som ocenila možnosť komunikovať, či počúvať viacerých lektorov, nakoľko každý má iný štýl, spôsob, inú výslovnosť, iné tempo a toto vnímam ako veľmi dobrý tréning na reálny život, kedy aj v rámci firmy, či života stretávame rôznych ľudí, s rôznou rýchlosťou reči, intonáciou, výslovnosťou ...
Jednoznačne všetkým odporúčam tento kurz, je za naozaj super cenu a tým, že sa lektori striedajú, umožní lepšiu prípravu na reálne použitie jazyka v praxi.
S pozdravom L.

 


Nenechajte si ujsť túto príležitosť na zlepšenie svojich anglických zručností zadarmo. Či už ide o osobný rozvoj, kariérny pokrok alebo len pre radosť z učenia sa nového jazyka, naše triedy ponúkajú perfektné prostredie na dosiahnutie vašich cieľov. Zaregistrujte sa ešte dnes a urobte tak prvý krok!

Registrácia do kurzu