Ako sa registrovať

Zvažujete sa prihlásiť do kurzu alebo na skúšku v našej jazykovej škole IH Bratislava? To nás veľmi teší. Postupovať môžete nasledovne.

Registrácia na jazykový kurz

Ak ste úplný začiatočník (úroveň A1), registrovať sa môžete priamo na týchto linkoch:
Angličtina - začiatočníci   Ostatné jaz. - začiatočníci 


Pokročílí študenti, urobte si online test (neplatí pre okračujúcich študentov), z výberu si zvoľte "Kurzy pre verejnosť".
 
Odošlite nám dosiahnutý počet bodov, ktorý sa vám zobrazí po dokončení online testu.
Na email vám príde výsledok s dosiahnutou úrovňou spolu so zoznamom kurzov, na ktoré sa môžete hlásiť. Skontrolujte si ponuku kurzov a vyberte si kurz v najvhodnejšom čase. Registrovať sa môžete priamo cez link, ktorý nájdete pod tabuľkou s kurzami.

Ponuka kurzov angličtiny Ponuka ostatných kurzovMôžete sa registrovať aj:


V prípade záujmu o uplatnenie si ktorejkoľvek zľavy na jazykový kurz, hláste a nárok na zľavu nám preukážte ešte pred začatím registrácie. Ak nám nárok na zľavu nepreukážete, zľavu vám neuznáme.

 

Pokračujúci študenti:

Registrovať do kurzu angličtiny sa môžete v zápisovej kancelárii alebo nám odpíšte na email, ktorý študentom posielame pred koncom kurzu.


 

Registrácia na Cambridgeskú skúšku, ETS a ECL certifikát

Vyberte si skúšku, na ktorú sa chcete registrovať. Pre lepšiu orientáciu v úrovniach anglického jazyka a skúškach na danej úrovni môžete použiť tabuľku jazykové úrovne:


 

Registrácia na skúšky

Online registrácia Po odoslaní registrácie vám pošleme potvrdenie spolu s faktúrou za skúšku a ďalšie inštrukcie.


Na skúšky sa môžete registrovať aj osobne v zápisovej kancelárii našej jazykovej školy, kde vám poskytneme aj všetky potrebné informácie ku skúškam.