Nová kapitola našej jazykovej školy – priestory na Moskovskej 13

Zmena je vo vzduchu! Tešíme sa, že sa s vami môžeme podeliť o skvelú novinku – našu jazykovú školu sme rozšírili o priestory v Starom Meste na Moskovskej 13, v Bratislave.
 
Naše nové priestory sú viac než len steny a podlahy, je to útočisko na objavovanie, ponorenie sa do rôznych kultúr, objavovanie a zdokonaľovanie sa v nových jazykoch. Veríme, že v nich privítame známe tváre aj nových jazykových nadšencov.
 
To však nie je všetko – chápeme, že pohodlie je kľúčové, a preto sme sa postarali o to, aby sme na našej webovej stránke zdieľali všetky podstatné informácie. Chcete sa zastaviť a pozdraviť? Zaujíma vás naša prevádzková doba na Námestie SNP 14 alebo Moskovkej 13 v Bratislave? Chcete sa s nami spojiť? Všetky potrebné informácie sú vzdialené len na jedno kliknutie. Či už uprednostňujete osobné stretnutie alebo online, sme tu, aby sme vyhoveli vašim potrebám.
 
Takže, ak ste pripravení vydať sa s nami na jazykové dobrodružstvo, nečakajte! Pozrite sa na našu webstránku, kde nájdete všetky informácie o našich kurzoch a skúškach. Nemôžeme sa dočkať, kedy vás uvidíme a budeme sa spolu učiť v našom úžasnom novom priestore.
 
"Učte sa, usmievajte sa, objavujte."

Jazyková škola IH Bratislava