Angličtina online s IH Campus

E-learningové kurzy angličtiny poskytujú flexibilný a pohodlný spôsob učenia sa angličtiny, ktorý umožňuje študentom študovať vlastným tempom a odkiaľkoľvek na svete, s prístupom k rôznym multimediálnym zdrojom a personalizovanou spätnou väzbou, vďaka čomu je to efektívny a príjemný spôsob zlepšiť svoje znalosti anglického jazyka.
 

Výhody online angličtiny s IH Campus:

 • okamžitá spätná väzba
 • využíva sa text, obraz aj zvuk
 • súčasťou sú aj testy
 • časová flexibilita (24/7)
 • nízka cena
 • možnosť študovať na PC, tablete a mobile

Kurzy an​gličtiny online môžu byť použité na rôzne účely:
Samostatná výučba angličtiny cez internet - prístup do IH Campus môže slúžiť ako samostatný zdroj informácií na štúdium, ktorý môžete využiť kedykoľvek a kdekoľvek, kde je prístup na internet. Odporúčame pri vyšších úrovniach.
Domáce úlohy - ak už máte hodiny s IH Bratislava, IH Campus môže byť použitý ako zdroj doplnkových domácich úloh pripojených k existujúcemu kurzu. Študenti, ktorí chcú napredovať rýchlejšie, sa môžu prihlásiť na kurz angličtiny online.

Pozrite si IH Campus


Vybrať si môžete:
 • všeobecnú angličtinu
 • obchodnú angličtinu
 • online prípravu na skúšku
  B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE) - nájdete tu cvičenia na Listening, Reading & Use of English, Writing ako ukážku s poznámkami
  IELTS, TOEIC.


Cena online angličtiny
100 € / 12 mesiacov
60 € / 6 mesiacov
40 € / 3 mesiace
20 € / 1 mesiac
Cena sa platí na kalendárne mesiace.

Cena pre študentov IH Bratislava
90 € / 12 mesiacov
50 € / 6 mesiacov
35 € / 3 mesiace
18 € / 1 mesiac
Cena sa platí na kalendárne mesiace.

Prihláška sa na kurz

 

Ako funguje výučba angličtiny online?

Jazyková úroveň: ak svoju úroveň nepoznáte, otestujte sa, aby sme vám priradili cvičenia na vhodnej jazykovej úrovni (Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate a Advanced)
Zameranie kurzu: dajte nám vedieť, aké zameranie kurzu si želáte
Sprístupnenie hesla: po objednaní si prístupového hesla vám pošleme zálohovú faktúru a po jej uhradení vám sprístupníme učebné materiály. Heslá sa aktivujú na celé kalendárne mesiace. V prípade záujmu vám vieme prístupy aktivovať aj okamžite po úhrade, avšak o prvé dni v mesiaci prídete.
Výučba angličtiny cez internet: prechádzate jednotlivými cvičeniami s okamžitou spätnou väzbou. V prípade gramatických cvičení máte k dispozícii aj odkaz na vysvetlenie gramatiky. K jednotlivým cvičeniam sa môžete vracať a opakovať ich aj viackrát. Takto môžete sledovať svoj postup, ktorý je neustále hodnotený a výsledky sú zálohované.
Slovník: Súčasťou IH Campus je aj online výkladový slovník Macmillan English Dictionary, ktorý uvádza podrobné informácie o tom, kedy a ako sa slová správne používajú, vysvetľuje významy a uvádza príklady použitia.
Aktuálne správy: Každý týždeň sa v IH Campuse zobrazí článok z anglickej tlače, ktorý je upravený do troch úrovní. Môžete si taktiež spätne pozrieť archív správ.
Doplnkové cvičenia: Okrem priradených materiálov máte k dispozícii aj dodatočné cvičenia (Practice).


Pre koho je kurz angličtiny online s IH Campus určený?
Výučba angličtiny online s IH Campus je vhodná pre širokú verejnosť a firmy. Môžete ju využívať ako doplnkový materiál jazykovej výučby alebo ako samotnú výučbu. Budete mať k dispozícii dostatok študijných materiálov, pomocou ktorých sa naučíte novým veciam resp. si môžete precvičiť a osvojiť už nadobudnuté vedomosti.
Je to výborná pomôcka pri príprave na Cambridge skúšku.


Technické požiadavky na kurz angličtiny online
Angličtina online s IH Campus nemá žiadne špecifické technické požiadavky, môžete ho používať na každom počítači / tablete / mobile, ktorý je pripojený na internet. Nič si nemusíte inštalovať. Na precvičovanie „počúvania" musí byť počítač vybavený reproduktormi alebo slúchadlami.