Španielčina

"Olá!" A viete, že sa to píše “¡Hola!”? Radi cestujete a chcete sa dorozumieť napríklad aj v Južnej Amerike? Tak neváhajte a zaregistrujte sa k nám! Budete "hablamos español" ako domorodec.

Kurzy španielčiny (12.2.-22.6.2018)

Úroveň Rozvrh Čas Hodiny Cena Kniha Kód
A1.1 pondelok a streda 17:10 - 18:40 74 407 € Prisma comienza A1
 (Unidad 1-6)
EIHA11   
A2.1 pondelok a streda 17:10 - 18:40 74 407 € Prisma comienza A2
 (Unidad 1-6)
EIHA21   
B1.1 pondelok a streda 18:45 - 20:15 74 407 € Prisma comienza B1
 (Unidad 1-6)
EIHB11   
 

Učebná literatúra na kurz španielčiny v IH Bratislava nie je súčasťou poplatku za kurz, naša škola však poskytuje na ňu 15% zľavu.

Registrácia na kurz


Nestíhate navštevovať kurzy španielčiny? Skúste online kurzy španielčiny s Net Languages.Čo vás čaká v kurze španielčiny s IH Bratislava

Všeobecný kurz španielčiny IH Bratislava obsiahnu všetky zručnosti:
  • písomný prejav
  • gramatika
  • čítanie
  • počúvanie
  • komunikácia
 
Najnižšia veková hranica pre kurz španielčiny v IH Bratislava je 15 rokov, a preto sú skupiny týchto jazykových kurzov miestom stretu viacerých generácií. V kurze španielčiny učia len kvalifikovaní lektori - slovenskí alebo zahraniční.
 


Kedy získate certifikát zo španielčiny

Potrebujete:
  • minimálne 65%-nú úspešnosť v teste
  • minimálne 60%-nú dochádzku za daný semester
 


Španielčina pre začiatočníkov

Pre všetkých, ktorí sa rozhodli začať s týmto jazykom sme pripravili kurzy španielčiny pre začiatočníkov. V prípade, že vás zaujala španielčina pre začiatočníkov a ste úplný začiatočník, nemusíte robiť ani online vstupný test.  Stačí, ak si vyberiete kurz na úrovni A1 a budete nás kontaktovať. Španielčina pre začiatočníkov v jazykovej škole IH Bratislava je navrhnutá tak, aby ste si tento jazyk zamilovali!

Zvažujete štúdium iného jazyka? Pozrite si naše kurzy angličtiny Bratislava, kurzy francúzštiny Bratislava, kurzy nemeckého jazyka Bratislava, kurz taliančiny Bratislava alebo kurz ruštiny Bratislava.