Nemčina

Rakúsko a Nemecko je tak blízko a vás trápi, že sa neviete po nemecky dohovoriť? Alebo ste nemčinu študovali už dávno a všetko ste pozabúdali? Vyberte si z našich kurzov nemčiny a budete mať po probléme.

Kurzy nemčiny (12.2.-22.6.2018)

Úroveň Rozvrh Čas Hodiny Cena Kniha Kód
A1.1 utorok a štvrtok 17:10 - 18:40 72 396 € Menschen A1.1
(Modul 1-4)
NIHA11   
A2.1 utorok a štvrtok 17:10 - 18:40 72 396 € Menschen A2.1
(Modul 1-4)
NIHA21    
 

Učebná literatúra nie je súčasťou poplatku za kurz, naša škola však poskytuje na ňu 15% zľavu.

Registrácia na kurz


Maximálny počet študentov na kurz nemčiny Bratislava v jednej skupine je 10.
 


Čo môžete očakávať v kurze nemeckého jazyka IH Bratislava

V našich kurzoch nemeckého jazyka vyučujú výhradne kvalifikovaní lektori (slovenskí aj zahraniční), s ktorými preberáte akademikmi zvolenú učebnú literatúru, a tak sa spoľahlivo a rýchlo naučíte po nemecky rozprávať. Samozrejme, nejde to samo. Aby ste sa po nemecky s jednoduchosťou dohovorili a pritom si ani neuvedomili, že hovoríte cudzou rečou, je potrebné zvládnuť tieto zručnosti:
  • písomný prejav
  • gramatika
  • čítanie
  • počúvanie
  • a v neposlednej rade komunikácia
 


Ako získate certifikát IH Bratislava z nemeckého jazyka?

Podmienkou získania certifikátu je minimálne 65%-ná úspešnosť v teste a minimálne 60%-ná dochádzka študenta za daný semester.

Ak vás zaujímajú kurzy nemeckého jazyka Bratislava, ale nenašli ste všetky potrebné informácie na našej stránke, môžete nás kontaktovať a my vám radi odpovieme na vaše otázky.

Zvažujete štúdium iného jazyka? Pozrite si naše kurzy angličtiny, kurz španielčiny, kurzy francúzštiny, kurz taliančiny alebo kurz ruštiny.