Ostatné jazyky

International House Bratislava ponúka jazykové kurzy:

 
Máte možnosť študovať tieto jazyky v ranných, večerných malých uzavretých skupinkách alebo aj ako one to one kurzy.
 
Ponúkame vám možnosť študovať tieto jazyky na úrovniach od A1 (začiatočník) do C1 (veľmi pokročilý) a tiež konverzačné kurzy.
 

Popis pre jazykové kurzy

  • Maximálny počet študentov v jednej triede je 10.
  • Štúdium je rozdelené na dva semestre: letný (september- január) a zimný (február- jún).
  • Kurzy sú zostavené podľa učebnej literatúry a hodiny obsiahnu všetky zručnosti: písomný prejav, gramatika, exact replica watches čítanie, počúvanie, komunikáciu
  • Na všetkých úrovniach sa môžu striedať dvaja kvalifikovaní lektori, z ktorých môže byť raz do týždňa zahraničný lektor (tzv. native speaker). Na vyšších úrovniach sú obaja lektori zahraniční.


Ako prebiehajú kurzy IH Bratislava

Minimálny vek študenta je 15 rokov.
Hodiny sú dvakrát do týždňa 90 min. a za jeden školský rok absolvujete 150 až 170 hodín (45 min.). Garantujeme vám, že za jeden školský rok sa posuniete v jazyku o jednu jazykovú úroveň.
 
Ako sa registrovať na jazykové kurzy v IH Bratislava
 

Charakteristika vyučovania

Hodiny moderných jazykov v IH Bratislava sú dynamické, interaktívne, cieľový jazyk používame čo najviac. Veľký dôraz kladieme na komunikáciu, hovorenie, interakciu v cieľovom jazyku. Na hodinách sa využívajú moderné učebnice a systematickou prácou docielite posun svojej gramatiky, slovnej zásoby, výslovnosti, porozumenia hovoreného prejavu a komunikácie na vyššiu jazykovú úroveň.

Newsletter