Angličtina online s IH Campus

"Keby som tak mal čas chodiť na jazykové kurzy..." V dnešnej dobe už predsa existuje online angličtina, učíť sa môžete z domu, z práce, na cestách - všade, kde máte prístup na internet.

Výhody online angličtiny:

 • okamžitá spätná väzba
 • využíva sa text, obraz aj zvuk
 • súčasťou sú aj testy
 • časová flexibilita (24/7)
 • nízka cena 
 • možnosť študovať na PC, tablete a mobile

Kurzy an​gličtiny online môžu byť použité na rôzne účely:
 • Samostatná výučba angličtiny cez internet - prístup do IH Campus môže slúžiť ako samostatný zdroj informácií na štúdium, ktorý môžete využiť kedykoľvek a kdekoľvek, kde je prístup na internet. Odporúčame pri vyšších úrovniach.
 • Blended learning - spojenie samostatného štúdia a lekcií s lektorom, ktorý vidí váš postup s online výučbou. Na hodinách vám lektor môže vysvetliť oblasti, s ktorými máte ťažkosti, alebo v prípade prípravy na skúšky si môžete vyskúšať Speaking časť. Počet lekcií so zahraničným lektorom si zvolíte podľa vašich preferencií.
 • Domáce úlohy - ak už máte hodiny s IH Bratislava, IH Campus môže byť použitý ako zdroj doplnkových domácich úloh pripojených k existujúcemu kurzu. Študenti, ktorí chcú napredovať rýchlejšie, sa môžu prihlásiť na kurz angličtiny online.

Pozrite si IH Campus
 


Typy online materiálov:

Vybrať si môžete:
 • všeobecná angličtina online
 • obchodná angličtina online
 • online príprava na skúšku - B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE), IELTS, TOEIC.Ako objednať kurz angličtiny online s IH Campus?

 1. V prípade potreby si otestujte vašu jazykovú úroveň cez náš vstupný online test z angličtiny. Vyplnenie testu vás nezaväzuje k objednaniu produktu, ale je vhodné na stanovenie kurzu.
 2. Ak ste si zvolili vhodný kurz angličtiny online, objednať si ho môžete vyplnením online objednávky.
 3. Na základe vašich registračných údajov vám pošleme zálohovú faktúru. Po jej úhrade vám aktivujeme prístupové heslo a vaša výučba angličtiny cez internet môže začať. Heslá sa aktivujú na začiatku kalendárneho mesiaca.
 

Cena online angličtiny

100 € / 12 mesiacov
60 € / 6 mesiacov
36 € / 3 mesiace
18 € / 1 mesiac
Cena sa platí na kalendárne mesiace.

Výučba angličtiny online - cena pre študentov IH Bratislava

90 € / 12 mesiacov
48 € / 6 mesiacov
30 € / 3 mesiace
16 € / 1 mesiac
Cena sa platí na kalendárne mesiace.
 
Objednávka online angličtinyAko funguje výučba angličtiny online?

Jazyková úroveň: ak svoju úroveň nepoznáte, otestujte sa, aby sme vám priradili cvičenia na vhodnej jazykovej úrovni (Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate a Advanced)

Zameranie kurzu: vybrať si môžete: všeobecná angličtina, obchodná angličtina, príprava na skúšku – PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC.

Sprístupnenie hesla: po objednaní si prístupového hesla vám pošleme zálohovú faktúru a po jej uhradení vám sprístupníme učebné materiály. Heslá sa aktivujú na celé kalendárne mesiace.

Výučba angličtiny cez internet: prechádzate jednotlivými cvičeniami s okamžitou spätnou väzbou. V prípade gramatických cvičení máte k dispozícii aj odkaz na vysvetlenie gramatiky. K jednotlivým cvičeniam sa môžete vracať a opakovať ich aj viackrát. Takto môžete sledovať svoj postup, ktorý je neustále hodnotený a výsledky sú zálohované.

Slovník: Súčasťou IH Campus je aj online výkladový slovník Macmillan English Dictionary, ktorý uvádza podrobné informácie o tom, kedy a ako sa slová správne používajú, vysvetľuje významy a uvádza príklady použitia.

Aktuálne správy: Každý týždeň sa v IH Campuse zobrazí článok z anglickej tlače, ktorý je upravený do troch úrovní. Môžete si taktiež spätne pozrieť archív správ.

Doplnkové cvičenia: Okrem priradených materiálov máte k dispozícii aj dodatočné cvičenia (Practice).

 

Pre koho je kurz angličtiny online s IH Campus určený?

Výučba angličtiny online s IH Campus je vhodná pre širokú verejnosť a firmy. Môžete ju využívať ako doplnkový materiál jazykovej výučby alebo ako samotnú výučbu. Budete mať k dispozícii dostatok študijných materiálov, pomocou ktorých sa naučíte novým veciam resp. si môžete precvičiť a osvojiť už nadobudnuté vedomosti.
 


Technické požiadavky na kurz angličtiny online

Angličtina online s IH Campus nemá žiadne špecifické technické požiadavky, môžete ho používať na každom počítači / tablete / mobile, ktorý je pripojený na internet. Nič si nemusíte inštalovať. Na precvičovanie „počúvania" musí byť počítač vybavený reproduktormi alebo slúchadlami.