E-learning

Času máte čoraz menej, ale nároky sa vám zvyšujú? Chceli by ste sa učiť cudzí jazyk, ale nestíhate bežné kurzy alebo ich nemáte v blízkom okolí? Potom práve pre vás sú vhodné online kurzy buď formou e-learningu alebo vo virtuálnych triedach.
Na výber máme rôzne produkty:
 

1. štúdium LIVE ONLINE vo virtuálnych triedach

Predstavte si, že ste kdekoľvek na svete (s prístupom na internet) a pritom s LIVE ONLINE vyučovaním máte možnosť navštevovať pravidelný jazykový kurz. S učiteľom a spolužiakmi. Jediný rozdiel oproti bežnej jazykovej výučbe s prítomnosťou lektora a spolužiakov v jednej učebni je, že sa budete všetci vidieť na spoločnej obrazovke (či už PC, laptop, tablet alebo mobil) vo virtuálnej triede.
Hodina je však rovnako kvalitne odučená ako bežný kurz. Lektor sa na hodiny pripravuje vopred. Súčasťou je aj tabuľa, zdieľanie preberaných materiálov, počúvanie audia alebo sledovanie videa.

Registrácia na LIVE online


 

2. štúdium formou e-learningu s IH Campus alebo NetLanguages


Rozdiel medzi týmito produktmi je v tom, že Net Languages je vytvorený ako kurz, každá lekcia má svoju štruktúru (čiže najskôr je úvod, potom čítanie, gramatika, slovná zásoba, atď.) a je vhodnejší ako samostatné štúdium bez prítomnosti lektora. Pozrite si a vyskúšajte si Net Languages sami. V rámci Net Languages si však môžete zaplatiť aj tutora na diaľku.

 
IH Campus je v prvom rade vhodný ako blended learning replicas de breitling (čiže bežný kurz spojený s dodatočným online kurzom). Avšak je výborný aj na samostatné štúdium pri vyšších úrovniach. Prístup k štúdiu máte jedine cez počítač.
 
Čo oba produkty spája je, že všetky inštrukcie sú v angličtine/španielčine a určitá znalosť angličtiny je nevyhnutná. Rovnako je tu potrebná motivácia študenta učiť sa sám.

V oboch prípadoch môžete študovať na počítači, tablete alebo mobile.


Chcem si objednať online kurz