Skúškové centrum IH Bratislava

Potrebovali by ste jazykový certifikát a netušíte, ktorý je ten správny pre vás? Sme autorizovaným centrom nielen pre angličtinu (cambridgeské skúšky, ETS certifikáty), ale ponúkame aj certifikáty zo slovenského jazyka ECL, certifikát obchodnej nemčiny a certifikát obchodnej a akademickej francúzštiny. Stále neviete? Spýtajte sa nás a určite si vyberiete.

Cambridgeská skúška – najprestížnejšia skúška z anglického jazyka na svete s celoživotnou platnosťou

 

Cambridge skúšky zo všeobecnej angličtiny

Cambridge skúšky pre deti a teens

Cambridge skúšky z obchodnej angličtiny

 
add Cambridge English skúšky - IH Bratislava je akreditované skúškové centrum
International House Bratislava má rozsiahle skúsenosti s cambridgeskými skúškami a s prípravou študentov na ich úspešné zvládnutie. V auguste 2009 sme sa stali oficiálnym skúškovým centrom Cambridge English Language Assessment.

Skúšky Cambridge English Language Assessment, tzv. cambridge skúšky zo všeobecnej, obchodnej a profesionálnej angličtiny sú najrozšírenejšími jazykovými skúškami uznávanými širokým spektrom vzdelávacích inštitúcií, organizácií, zamestnávateľov i imigračných úradov po celom svete. Viac informácii o uznávaní cambridge skúšok.

Ak neviete, na ktorú skúšku sa prihlásiť, spravte si online cambridge test.
add ETS certifikáty - IH Bratislava je otvorené skúškové centrum
Určite ste už počuli o TOEFL certifikáte, alebo TOEIC teste. S radosťou vám oznamujeme, že v novembri 2012 sme sa stali akreditovaným verejným testovacím centrom pre ETS certifikáty (Educational Testing Centre).
 
Educational Testing Service (ETS) je najväčšia nezisková organizácia, ktorej cieľom je výskum, zvyšovanie kvality a spravodlivosti vo vzdelávaní ľudí po celom svete tým, že tvorí hodnotiace testy na základe dlhoročného výskumu. Okrem angličtiny si môžete spraviť certifikát z obchodnej nemčiny (WiDaF), certifikát z obchodnej a akademickej francúzštiny (TFI).
 
TOEIC Listening & Reading
TOEIC Bridge
TOEFL ITP
TOEFL Junior
WiDaF
TFI
add Certifikát ECL zo slovenského jazyka
Cudzinci si môžu u nás spraviť aj certifikát zo slovenského jazyka ECL (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages), skúškové centrum pre ECL sme od roku 2009.


 


Kladné odozvy účastníkov skúšok

"Dobrý deň,
ďakujem za zaslanie certifikátu, dnes ráno som ho vyzdvihol.
Ešte raz ďakujem za celkovú veľmi príjemnú spoluprácu.
S pozdravom
Ladislav"

"Pani Alenka, 
ešte raz by som sa chcela poďakovať za úžasnú a bezproblémovú spoluprácu pri organizovaní YLE skúšky u nás na škole, detičky boli spokojné (aj rodičia) a už sa nevedia dočkať, kedy sa dozvedia výsledky a hlavne budú môcť isť na ďalšiu skúšku! :-)."
(p. učiteľka Iva Žingorová, Spojená škola Novohradská, YLE skúšky)

"Dobrý deň pani Faixová, 
děkuji vám za vaše rychlé a profesionálníjednání a příjemnéprostředí, vekterémjsem mohla zkouškyvykonat."
p. Jitka Dudová