Certifikát z angličtiny - skúškové centrum

Potrebovali by ste jazykový certifikát a netušíte, ktorý je ten správny pre vás? Sme autorizovaným centrom nielen pre angličtinu (cambridgeské skúšky, ETS certifikáty), ale ponúkame aj certifikáty zo slovenského jazyka ECL, certifikát obchodnej nemčiny a certifikát obchodnej a akademickej francúzštiny. Stále neviete? Spýtajte sa nás a určite si vyberiete.

Cambridgeská skúška – najprestížnejšia skúška z anglického jazyka na svete s celoživotnou platnosťou

 
skúškové centrum IH Bratislava

Cambridge skúšky zo všeobecnej angličtiny

Certifikát angličtina pre deti

Cambridge skúšky pre deti a teens

certifikát z obchodnej angličtiny

Cambridge skúšky z obchodnej angličtiny

 
add Cambridge English skúšky - IH Bratislava je akreditované skúškové centrum
International House Bratislava má rozsiahle skúsenosti s cambridgeskými skúškami a s prípravou študentov na ich úspešné zvládnutie. V auguste 2009 sme sa stali oficiálnym skúškovým centrom Cambridge Assessment English.

Skúšky Cambridge Assessment English, tzv. cambridge skúšky zo všeobecnej, obchodnej a profesionálnej angličtiny sú najrozšírenejšími jazykovými skúškami uznávanými širokým spektrom vzdelávacích inštitúcií, organizácií, zamestnávateľov i imigračných úradov po celom svete. Viac informácii o uznávaní cambridge skúšok.

Ak neviete, na ktorú skúšku sa prihlásiť, spravte si online cambridge test.
add ETS certifikáty - IH Bratislava je otvorené skúškové centrum
Určite ste už počuli o TOEFL certifikáte, alebo TOEIC teste. S radosťou vám oznamujeme, že v novembri 2012 sme sa stali akreditovaným verejným testovacím centrom pre ETS certifikáty (Educational Testing Centre).
 
Educational Testing Service (ETS) je najväčšia nezisková organizácia, ktorej cieľom je výskum, zvyšovanie kvality a spravodlivosti vo vzdelávaní ľudí po celom svete tým, že tvorí hodnotiace testy na základe dlhoročného výskumu. Okrem angličtiny si môžete spraviť certifikát z obchodnej nemčiny (WiDaF), certifikát z obchodnej a akademickej francúzštiny (TFI).
 
TOEIC Listening & Reading
TOEIC Bridge
TOEFL ITP
TOEFL Junior
WiDaF
TFI
add Certifikát ECL zo slovenského jazyka
Cudzinci si môžu u nás spraviť aj certifikát zo slovenského jazyka ECL (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages), skúškové centrum pre ECL sme od roku 2009.

certifikát z angličtiny, porovnanie úrovní skúšok
 


Kladné odozvy účastníkov skúšok - certifikát z angličtiny

"Dobrý deň,
ďakujem za zaslanie certifikátu, dnes ráno som ho vyzdvihol.
Ešte raz ďakujem za celkovú veľmi príjemnú spoluprácu.
S pozdravom
Ladislav"

"Pani Alenka, 
ešte raz by som sa chcela poďakovať za úžasnú a bezproblémovú spoluprácu pri organizovaní YLE skúšky u nás na škole, detičky boli spokojné (aj rodičia) a už sa nevedia dočkať, kedy sa dozvedia výsledky a hlavne budú môcť isť na ďalšiu skúšku! :-)."
(p. učiteľka Iva Žingorová, Spojená škola Novohradská, YLE skúšky)

"Dobrý deň pani Faixová, 
děkuji vám za vaše rychlé a profesionálníjednání a příjemnéprostředí, vekterémjsem mohla zkouškyvykonat."
p. Jitka Dudová