CELTA v International House Bratislava

The Cambridge CELTA na Slovensku v Bratislave

Toto leto sa Slovensko zaradilo medzi krajiny, v ktorých si učitelia anglického jazyka môžu rozšíriť svoju kvalifikáciu o medzinárodne uznávaný metodický kurz na výučbu anglického jazyka - Cambridge CELTA.


Na svete je otvorených 300 autorizovaných centier v 80 krajinách a ročne sa zrealizuje viac ako 1500 takýchto kurzov.
Od tohto roka už nemusíte cestovať, centrum máme v Bratislave.

Po náročnej organizačnej príprave, ktorá bola ešte náročnejšia vzhľadom na súčasnú situáciu, sme v priestoroch našej školy privítali prvých účastníkov. Náš lektorský tím sa rozšíril o trénerov (za ich prípravu ďakujeme aj našej partnerskej škole v Prahe Akcent IH Prague) a tento týždeň sme úspešne začali.

Povedzme si úprimne, kde inde ako v IH Bratislava? Toto je správne miesto, keďže naša škola kladie dlhodobo veľký dôraz na vzdelávanie učiteľov. Tým, že sme do nášho portfólia mohli zaradiť aj renomovanú CELTU, sme sa posunuli medzi najprestížnejšie svetové jazykové školy.

CELTA kurz

Verím, že kurz úspešne dokončíme a že bude prínosný pre účastníkov.
Čoskoro vám povieme viac a poskytneme rozhovor s trénermi kurzu ako aj účastníkmi.

CELTA v IH Bratislava bude od roku 2020 pravidelne každý august  a november a ak ste to nestihli toto leto, radi vás privítame v budúcnosti.

Katarína Lovíšková
Managing Director
International House Bratislava


Mohlo by vás ešte zaujímať:
Prečo sa prihlásiť na CELTA kurz v IH Bratislava?
14th IH Conference - pre učiteľov angličtiny
The Teaching Exam Preparation Course (TEPC) is complete!
Ako si vybrať jazykovú školu


... všetky články IH blogu


Newsletter