Konverzačný kurz

Viete po anglicky, ale radšej sedíte v kúte, ako by ste sa mali zapojiť do konverzácie? My vám jazyk rozviažeme. Zaregistrujte sa na konverzačný kurz angličtiny v IH Bratislava v Starom Meste.

Konverzačné kurzy angličtiny (13.2.-30.6.2017)

Úroveň /Level Kód kurzu /course code Rozvrh /schedule Cena /price Hodiny /lessons
B2 AIHB2K utorok/ Tue
18:45 - 20:15
200,00€ 40
C1 AIHC1K piatok/ Fri
7:15 - 8:45
190,00€ 38
C2 AIHC2K pondelok/ Mon
18:45 - 20:15
170,00€ 34

Registrácia na kurzKonverzačný kurz angličtiny v Bratislave - kto vás bude učiť

zahraničný lektor (pre B2 a C1)

Aby bol dosiahnutý zámer konverzačných kurzov, v skupinách môže byť maximálne 10 študentov.Pre koho je vhodná konverzácia angličtiny 

Konverzačné kurzy angličtiny sú vhodné pre:
 
  • študentov, ktorí majú zvládnutú gramatiku na danej úrovni
  • potrebujú si precvičiť komunikáciu
  • chcú si udržať svoju úroveň angličtinyAko prebieha konverzačný kurz angličtiny v IH Bratislava

Lektor, zahraničný alebo slovenský (podľa úrovne konverzačného kurzu), vyberá na každú hodinu konverzačnú tému, ktorej sa cez hodinu študenti venujú. Ide o aktuálnu tému, kde si študenti zopakujú slovnú zásobu a naučia sa novú. Na hodinách sa gramatika nevysvetľuje, preto je dôležité, aby ju študenti ovládali. V prípade nejasností však môže učiteľ vysvetliť niektoré gramatické javy.

Počas zimného a letného semestra sa preberajú odlišné témy, takže váš konverzačný kurz angličtiny v IH Bratislava môže pokračovať na danej úrovni aj nasledujúci semester.Kedy získate certifikát – konverzačný kurz IH Bratislava

Po absolvovaní konverzačného kurzu získate certifikát International House Bratislava, ak je vaša dochádzka minimálne 60%-ná. Na konci kurzu sa nepíše žiaden postupový test.

Ak vás zaujíma anglická konverzácia prihláste sa ešte dnes!